Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży oraz cukierni na ul. Stokrotek 5a w Opolu

     
 
 strona główna
 oferta
 cennik
 punkty sprzedaży
 podziękowania
 o nas
 historia
 kontakt
 

Cukiernia Wandy i Jana Tylczyńskich to najlepsza i choć nie największa to z pewnością najsympatyczniejsza cukiernia w Opolu.
Istnieje od 1990 roku. Jej początki są jeszcze starsze, wszak założycielem tej cukierniczej tradycji był nestor rodu Stefan Pielewski. Wtedy cukiernia „Oleńka” znajdowała się w Krapkowicach pod Opolem. Dziś już jej nie ma, ale najlepsze przepisy, i wiele serca wkładają właściciele cukierni Wanda i Jan Tylczyńscy w tworzenie Cukierniczych arcydzieł, które każdego dnia osładzają i poprawiają humor swoim klientom przy ulicy Stokrotek 5 A w Opolu.  

W tym słodkim zakątku polecamy szeroki wachlarz naszych specjałów, takich jak:
- tradycyjne serniki krakowskie
- jabłeczniki
- strucle makowe
- babki piaskowe i drożdżowe
- wspaniałe torty w wymyślnych kształtach
- oraz inne słodkości

 

A przede wszystkim poszczycić możemy się mistrzostwem w tworzeniu ciasta drożdżowego, którego najlepszym przykładem są rozchwytywane nie tylko w „tłusty czwartek ” wspaniałe pączki.

Walory naszych wyrobów zostały niejednokrotnie docenione także za granicą. W słonecznej Italii furorę zrobiły nasze „francuskie paluszki” oraz wykwintne herbatniki zwane „baletkami”

Symbolem naszej cukierni jest rzetelność, punktualność i chęć usatysfakcjonowania swoich klientów każdego dnia.

Dlatego polecamy szczególnej uwadze cukiernie Wandy i Jana Tylczyńskich przy ulicy Stokrotek 5, a nowym klientom a tych którzy już nas znają zapraszamy na kolejne słodkie spotkanie.

 
www.cukierniatylczynscy.pl